Inwestycja ta powstaje w spokojnej i zielonej części Sosnowca – w dzielnicy Pogoń. Lokalizacja łączy w sobie zalety kameralnej zabudowy, naturalnego otoczenia oraz bliskości centrum miasta.

W zasięgu większości uczelni, z doskonałym węzłem komunikacyjnym i pełną infrastrukturą to najlepsze miejsce do inwestowania. Mikroapartamenty to nasza odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie na rynku nieruchomości. W ramach inwestycji zaplanowaliśmy nadbudowę oraz przebudowę obecnego budynku oraz budowę nowego. Inwestycja składa się z 35 mieszkań idealnie dostosowanych pod wynajem.

Świetna lokata kapitału!

Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy wprowadzą się do przestronnych i słonecznych wnętrz o niewielkich metrażach, ale jakże funkcjonalnych. W obu budynkach zaplanowaliśmy 32 kawalerki oraz 3 mieszkania 2-pokojowe. Klienci otrzymują wybór metraży od 25mkw do 45 mkw.

W nowej części mieszkania będą posiadać balkony.
Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność, z możliwością ich indywidualnej aranżacji pod okiem naszego specjalisty, który pomoże wybrać odpowiednie wykończenie. Wszystkie mieszkania wykończone pod klucz w dwóch różnych pakietach. Dla wygody osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca parkingowe. Wykończenie mieszkań wg pakietów oferowanych przez wykonawcę.

Apartamenty Pogoń jako produkt inwestycyjny na wynajem: Nasi inwestorzy otrzymują urządzony pod klucz lokal z gwarancją stopy zwrotu. To operator odpowiada za wszystko, od znalezienia najemcy, przez jego pełną obsługę w całym okresie najmu. Dla inwestora najważniejsza jest całkowita bezobsługowość i gwarancja stałego zysku liczonego od ceny lokalu. Każdy komfortowo, ergonomiczne i funkcjonalnie urządzony pod klucz z precyzyjnym wykorzystaniem każdego centymetra kwadratowego powierzchni.

Wszystkie ceny uzależnione od rodzaju wykończenia mieszkań.